Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Duster 2018 года

Автомобиль: Renault Duster 2018 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 1000 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - Zen
Автор: Роман (Украина, Ровно)   18.06.2018

Авто користуюсь з 06.06.2018 за два тиждня наїздив 1000 км.

Перші враження :

- досить м'яка дорожні нерівності ковтає на ура без зайвих стуків, цвіркуни є на шосейці-бруківці десь у бардачку.
- двигун крутиться нормально в межах 1800-2500 об/хв, більше не крутив (обкатка), швидкість набирає гарно 6-передача (90 км/год або 1800 об/хв) думаю мінімальний розхід палива.
- не зручна посадка при зрості 182см (враження БТР з оглядовим віконцем) , сидіння піднято на половину висоти, не зручно для п'ятки(педаль газу), за 250км переїзду пекла вогнем , мабуть тому що стегно не лежить на сидінні, а трохи висить у повітрі.
- передня панель в дверях виступає гострим кутом (треба про це пам'ятати) щоб не ввалитися коліном (стосується переднього пасажира).
- на задньому ряду сидінь місця впритик, в дальніх поїздках це зрозуміє дорослий пасажир аналогічного зросту.
- багажник малий але терпимо.
- розхід палива окрема тема спілкування (виробник місто 4.9/траса 4.8/ змішаний 4.8) - по факту переганяв зі Львова на 55км загорілась лампочка (заправка БРСМ 43.52л) пробіг до наступного загорання лампочки 735 км, швидкість руху 90-100 км/год. 735-55=680 км. 43.52/680*100=6.4л (80% пробігу траса), тобто перевитрата понад 33%, хоча комп показує 5.9 (мав би проїхати 730 км), обкатка розхід зміниться на краще після 5-6 тис.пробігу дуже сумніваюсь (максимум 15%), в РЕНО цікаві відговорки на кшталт (попутний вітер, якість пального, ідеальні умови експлуатації, витрата пального розраховується теоретично по викидам СО2 в атмосферу).
- про банальні речі (дубовий пластик) в бюджетному авто писати не буду , хоча коштує цей бюджет майже 20 штук.

P.S. Хтось скаже, чувак нарізав всякої фігні про нормальну машину. Ні їздив довго на різних авто (типу бюджет), але в них витрата пального різниться із заводськими не більше 5% (Пежо Партнер 1.9Д 1999р.в, Пежо Партнер 2.0HDI 2005 р.в, VW Кадді 1.6і 2008 р.в.).

Можливо враження зміняться після обкатки, тоді вибачусь. Поки маємо, що маємо!!!

Плюсы автомобиля: Високий кліренс, 4х4, інтелектуальне світло.

Минусы автомобиля: Посадка, незрозумілість по витраті пального - де економічність.

Правдоруб

Задумался на секундочку, а что из нового с 4х4 и дизелем у нас вообще предлагают дешевле или хоть с примерно равной ценой? Т.е. конкурентов то, по сути и нет, выбор при наличии этих двух критериев очевиден. На бензе разве что Сузуки есть или можно ещё по акции ловить Киа Спортейдж (лучше, но дороже)

ответить   +3-2
Yees

Правдоруб, Если учесть что Дастер с механикой, то за +2тыс. Спортейдж отличный вариант.

ответить   +3-4
rdiesel

Yees, согласен с Вами. В Спортейдже уже человеческий салон. Нормальный багажник. И внешность интереснее.

Василь К

ну по витраті більшості авто як правило 1л. по факту більше ніж заявлено виробником

Crosby1130

Из наблюдений, на последнем логане универсале 1,5 дизель сильный встречный ветер таки существенно влияет на расход.

777Александр777

БРСМ?
Ничего удивительного..

ответить   +4-1
Darkie

Не знаю, как вы ехали?
У меня примерно такое же расстояние и такая же примерно скорость, расход вышел 5.1
Заправляйтесь на ОККО, ШЕЛ или ВОГ.
А катался от Одессы до Затоки и назад, неспеша 70-90. расход 4.3

Darkie

Купил авто 29.04 пробег 3300

Pioner_pio

Darkie, как вам удобство сидений - руля и какой у вас рост?

mr.Rolg

БРСМ тупо наёбует с наливом. т.е. часто недоливают.

как например при заправке газом в балон влезло 45 литров вместо 38

Kuzya3690

Уважаемый автор! Мне кажется вы немножко приукрасили, что в других машинах расход соотвествует заявленному. Особенно что касается ВАГа. Сам катаюсь на ВВ кадди 2012гв. Делите на восемь все, что заявляет производитель...

Maks Lviv

Рома, авто має купу недоліків в плані дизайну, хоча ваша модель і моя 2016 це різні речі.. В мене ще панель "уєбан стайл"...
Розхід в мене майже постійно 6,5-7 літрів. То фігня. Ця машина для подорожей...
Нещодавно був на в горах, там цю машинку багато людей почали сприймати серйозно після цікавих переїздів...

Sarge1978

Maks Lviv, Залежить від того як тиснути тапок. В мене робот й середня витрата палива 5.6 літри (згідно з даними компа). Пробіг більше 1000 км. Паливо ОККО пульс.

forsage29

Дастер 2018. 2wd EDC. Бортовий комп "бреше" на 0.8-1.4л.
При показаннях 4,9л - реально 5,8л.
На 5,5л - реально 6,8л.

flusspferdchen

forsage29, значима різниця, можу сказати що Форди десь на півлітра брешуть - 4.2 по бортовику/4.8 по чекам, у Опеля десь подібна похибка - 5.9/6.5

Василь К

flusspferdchen, часто істрія, в мене на suzuki бортовий також надто великий оптиміст до півлітри на сто км

Продажа б/у Duster

Renault Duster 2016 Renault Duster 14.500$ 2016 38.000 км